792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lex szuka odpowiedzialnego domu!

Lex to ok. 3-letni pies urodzony z rodowodowej matki rasy Owczarek Belgijski Malinois i ojca Owczarka Niemieckiego.

Kiedy do nas trafił był lękliwy, wykazywał braki socjalizacyjne, miał rozwinięty instynkt pasterski, zaganianie,szczypanie oraz dużą potrzebę kontrolowania zasobów. Podczas pobytu w hotelu wyciszył się i otworzył. Teraz jest to wspaniały pies, lubiący ludzkie towarzystwo, wręcz garnący się do pieszczot i na kolana. Nadal czuje niedosyt jedzenia i pilnuje zabawek. Dlatego szukamy dla niego świadomego opiekuna i spokojnego domu bez dzieci, który swym doświadczeniem, cierpliwością i konsekwencją pozwoli mu rozwinąć skrzydła, podejmie się szkolenia i dalszej socjalizacji (zapewniamy bezpłatną opiekę w tym zakresie).
Ze względu na zaniedbania w przeszłości wymaga konsekwentnego prowadzenia, dużej dawki ruchu jak i wyzwań mentalnych. Jest bardzo pracujący, wręcz domaga się pracy. Dogaduje się z psami, lubi się bawić. Ma również dobry kontakt z odwiedzającymi go dziećmi.
Jest to pies domowy, nie zostanie wydany do kojca czy budy, choć posesja z dużym ogrodem pozwoliłaby mu na bycie sobą i większą swobodę zabawy i pracy.

Kontakt w tej sprawie: Ireneusz 511712853

 

W skrócie

  • Robi duże postępy
  • Dobrze dogaduje się z innymi psami
  • Nie nadaje się do dzieci
  • Bardzo podatny na trening

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich