792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dżasper...kolejna ofiara pseudohodowli

Mały, około 7-miesięczny Dżasper to kolejna ofiara pseudo hodowli w Kolonii Strzelce.
Prawdopodobnie nigdy nie był na dworze, całe dotychczasowe życie spędził zamknięty w szopie. Bez dostępu światła dziennego, bez możliwości wyjścia na dwór, bez kontaktu z człowiekiem
:( Nic więc dziwnego, że prawie wszystko jest dla niego straszne. Dżasper w środowisku, które zna, to wesoły, pełen energii i nieokrzesania dzieciak. W tej chwili pod czujnym okiem naszej wolontariuszki uczy się, że człowiek, to fajna sprawa - dobre, regularne jedzenie a nawet przytulanki i zabawa ;) Powoli zaczyna poznawać smycz i jakże egzotyczne dla niego terytoria w postaci ogródka. Aby chłopak wyrósł na zrównoważonego psa, potrzebuje kogoś, kto zrozumie jego lęki i nieprzystosowanie do domowego życia. Kogoś, kto wykaże się cierpliwością, mądrą miłością i świadomością psich emocji. Dużą pomocą dla niego byłby drugi pies. Służymy wszelkimi radami w kwestii zachowania oraz pomocą w postaci szkolenia. To jeszcze psie dziecko, które szybko się uczy i na pewno szybko zapomni o warunkach w jakich przebywał. Na ten moment, najlepiej dla niego byłoby, gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, w spokojniejszej okolicy (Wrocław lub bliskie okolice), w którym mógłby na miarę swoich możliwości poznawać wszystkie aspekty życia z człowiekiem.
Idealnie byłoby, gdyby trafił do domu tymczasowego ( do momentu zakończenia postępowania względem psów ), ale już pod skrzydła ludzi pragnących go adoptować.

Kontakt : Ania 660 733 981

W skrócie

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich