792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ireneusz Czerniejewski

W Fundacji pełnię zaszczytną i czasochłonną  funkcję prezesa. Zawodowo pracuję z psami i ich opiekunami. Wiele lat pracy z psami i ich opiekunami , pomoc w rozwiązywaniu  ich problemów, liczne szkolenia i seminaria, a w szczególności kilka wizyt w schronisku  dały podstawy do zrobienia pierwszych kroków. Naukę trenowania psów zacząłem jeszcze jako chłopiec z moim pierwszym, wymarzonym burasem o imieniu Nina. Właśnie mija od tego momentu 20lat i nie mniej odkąd pomogłem pierwszym ludziom  i ich pupilom. Od tamtego czasu nabrałem sporo doświadczenia, a pasja połączyła się z pracą. W tej chwili mam tylko jednego psa. Wabi się Kanto.  

Olga Młocek 

Jestem studentką, bezdomnymi psami i kotami zaczęłam zajmować się w 2006r. w częstochowskim schronisku, ponieważ stamtąd pochodzę. Od listopada 2011r. jestem też wolontariuszem w Fundacji. Moje prywatne pociechy to dwie foksterierki oraz dwie kotki. Interesuję się przede wszystkim zwierzakami, weterynarią. 

Katarzyna Skotnicka

Fundacyjny dom tymczasowy, grafik i fotograf zwierząt.

Justyna Łatka

Pochodzę ze Śląska, ale to właśnie Wrocław mogę śmiało nazwać domem, bo mieszkam tutaj już od czasów studenckich. Po ukończeniu studiów, jak to często bywa, poszłam w odrobinę innym kierunku niż studiowany kierunek i obecnie pracuję w jednej z międzynarodowych korporacji. 
W moim domu rodzinnym od zawsze było miejsce dla zwierząt - psy, koty, chomiki, świnka morska, a swego czasu nawet kury, indyki i pszczoły :) We Wrocławiu moim zwierzęcym towarzyszem jest kocur Clemens. Na bieżąco mam też do czynienia z końmi, bo jazda konna to moja wielka pasja.
W przyszłości chciałabym związać moje życie zawodowe ze zwierzętami. Na dzień dzisiejszy to właśnie Fundacja pomaga mi zgłębiać zwierzęcą psychologię. 
Moja przygoda z 2plus4 zaczęła się od Maksa, który skradł mi serce i dał motywację do dalszej pracy dla dobra innych, potrzebujących czworonogów.

Anna Głażewska

Jestem mamą dwójki szalonych dzieciaków i odkąd nią jestem nie pracuję zawodowo. W sierpniu 2014 dołączył do naszej rodziny adoptowany Rocky i od tej pory mocno zaangażowałam się w pomoc potrzebującym psom. Dziwnym zbiegiem okoliczności na mojej drodze zaczęły się pojawiać właśnie takie psy. Podejmowałam się samodzielnej pomocy im, opieki nad nimi i szukaniem im domu. Postanowiłam zostać domem tymczasowym ale już pod skrzydłami fundacji i wolontariuszem. Obecnie mam jednego swojego psa, drugi kaleki prawdopodobnie zostanie stałym rezydentem i trzy koty również przygarnięte. Poza tym jestem szaloną pasjonatką ozdabiania przedmiotów i członkiem nowopowstałej spółdzielni socjalnej spełniając moje marzenia o przerodzeniu pasji w pracę.

Martyna Sługocka

W Fundacji zajmuję się postępowaniami związanymi z interwencyjnymi odbiorami zwierząt, nad którymi znęcał się właściciel lub opiekun. W domu mieszka ze mną 6-letni border collie Jive i adoptowana czarna Kota.