792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kiedy zobaczyłam jego zdjęcie i przeczytałam opis wolontariuszy o jego zachowaniu postanowiłam wyciągnąć go "z tej skrzynki".

Henio zamieszkał ze mną 17.01.br. Henio od samego początku pobytu w domu był bardzo grzeczny, pozytywnie zareagował na dwa mieszkające koty, chociaż one syczały i fukaly. Obecnie nie są może przyjaciółmi, ale tolerują się wzajemnie. Piesio jest ze mną 10 miesięcy,ale ja mam wrażenie ze znamy się całe życie. Zaufał mi całkowicie, na powitanie wyśpiewuje cała swoją radość. Podaje łapki i czeka na pieszczochy. Henio wnosił w moje życie wiele radości, wyciągnął mnie z domu, bo bez względu na pogodę chodzimy trzy razy dziennie na spacery. Lubię obserwować jego zachowanie, kiedy w parku spuszczam go ze smyczy a on urządza swoje harce zaczepiając mnie i wciągając w zabawę. Henio ma rownież swoje małe wady: jest bardzo zazdrosny o koty, kiedy głaszcze je i biorę na ręce zaraz wciska swoją mordkę a z jego oczu można wyczytać " a ja "

Biorąc Henia ze schroniska nie zastanawiałam się co on może dać mnie, ale ile ja mogę dać jemu, a teraz mogę powiedzieć słowami piosenki Krysi Pranko:

" Jesteś lekiem na całe zło,

I nadzieją na przyszły rok.

Jesteś gwiazda w ciemności,

Mistrzem świata w radości.

Oto cały ty"

Mój kochany przyjaciel Henio.

Barbara

Miejsce sesji: Vega - Rynek 27a, Wrocław